Technik expozice

Základní náplň práce

  • Výroba pomůcek a přípravků, testování jejich funkčnosti.
  • Podíl na přípravě nových a údržbě/úpravě existujících exponátů science centra.
  • Práce se dřevem, kovem a jinými materiály

Požadavky

Nezbytné požadavky

  • minimálně vyučen v technickém nebo dřevozpracujícím oboru
  • kreativní myšlení
  • samostatnost a spolehlivost
  • komunikativnost
  • ochota učit se nové věci
  • manuální a technická zručnost

Vhodná pozice pro vysokoškolské studenty, absolventy, aktivní osoby v důchodovém věku.

Nabízíme

  • práci na DPP či DPČ
  • 180 Kč / hod
  • různorodou a dynamickou práci v Brně
  • předpokládaný nástup květen 2022

Přihláška do výběrového řízení

Životopis a motivační dopis (rozsah max. 1 strana A4) zasílejte do 18. 4. 2022 pomocí níže uvedeného formuláře.

Pohovory k výběrovému řízení proběhnou pravděpodobně v termínu 26. - 27. 4. 2022.

Odesílání přihlášek uzavřeno.

Driven by DokuWiki Recent changes RSS feed Valid CSS Valid XHTML 1.0