VIDÁtor / Edutainer koordinující kroužky na HPP

Hledáme osoby zapálené do objevování světa kolem nás!

Základní náplň práce

  • Příprava a realizace přírodovědných kroužků pro děti od MŠ až po 8. tř.
  • Koordinace vedoucích přírodovědných kroužků
  • Pomoc návštěvníkům s objevováním a hraním si v expozici.
  • Ovládání a údržba exponátů a technické infrastruktury science centra.
  • Realizace programů v prostorách science centra i mimo něj.
  • Sebevzdělávání v oblasti popularizace věd a činnosti science center.

Požadavky

  • minimálně středoškolské vzdělání,
  • věk 18 a více let,
  • kreativní myšlení,
  • samostatnost a spolehlivost,
  • komunikativnost, vynikající vyjadřovací schopnosti, dobrá schopnost interakce s dětmi a dospělými návštěvníky,
  • aktivní zájem o popularizaci vědy,
  • ochota učit se nové věci,
  • znalost angličtiny, němčiny a dalších jazyků výhodou.

Vhodná pozice i pro absolventy.

Nabízíme

  • práci na hlavní pracovní poměr 1,0
  • ohodnocení dle platové tabulky (SŠ vzdělání 9. pl. třída, VŠ vzdělání 10. pl. třída)
  • příležitost k rozvoji komunikačních, lektorských a performančních dovedností,
  • různorodou a dynamickou práci,
  • pracoviště v Brně,
  • zaměstnanecké benefity (stravenky, sick days, vzdělávání)
  • předpokládaný nástup říjen/listopad 2021.

Přihláška

Životopis a motivační dopis (rozsah max. 1 strana A4) nám odesílejte elektronicky pomocí níže uvedeného formuláře do neděle 19. 9. 2021 23:59.

Výběrové řízení se bude konat pouze ve čtvrtek 23. 9. 2021 od 14 hodin. Pokud máte zájem o spolupráci, ale už nyní víte, že byste se nemohli dostavit, můžete se přihlásit do obecného výběrové řízení.

Odesílání přihlášek uzavřeno.

Expozice

Pomoc návštěvníkům

Obsluha exponátů

Promítání 3D filmů

Realizace programů

Výjezdy do škol

Driven by DokuWiki Recent changes RSS feed Valid CSS Valid XHTML 1.0