Projektový manažer/manažerka

Hledáme osoby, které rády pomáhají ostatním plnit jejich sny.

Základní náplň práce

  • Administrace schválených projektů.
  • Správa finančního rozpočtu schválených projektů.
  • Komunikace s jednotlivými odděleními v rámci instituce, zjišťování jejich potřeb a hledání synergií v rámci nalezených dotačních titulů.
  • Vyhledávání českých i zahraničních grantových/dotačních titulů a výzev souvisejících s činností organizace.
  • Aktivní vyhledávání a komunikace s partnerskými institucemi při zpracovávání projektových žádostí.
  • Zpracovávání projektových žádostí.

Požadavky

Nezbytné požadavky

  • minimálně SŠ vzdělání
  • orientace v grantových a dotačních titulech
  • komunikační zdatnost
  • kreativita, nadšení, ztotožnění se s cíli organizace
  • zkušenosti s psaním projektových žádostí
  • schopnost samostatně sepsat a podat projektovou žádost
  • aktivní znalost anglického jazyka
  • základní úroveň ovládání PC (MS Office, Emaily, Internet)

Ideálně také

  • znalost dalších jazyků
  • schopnost prezentace, jednání a vyjednávání
  • ekonomické či právní vzdělání
  • řidičský průkaz skupiny B

Pozn:

  • K případnému pohovoru si připravte krátkou prezentaci Vámi realizovaného projektu

Nabízíme

  • práci na pracovní smlouvu ve výši 1.0
  • platové ohodnocení dle platové tabulky č. 1 (SŠ vzdělání 9. sloupec, VŠ vzdělání 10. sloupec)
  • dle výsledků až 30% osobní ohodnocení
  • různorodou a dynamickou práci
  • pracoviště v Brně
  • zaměstnanecké benefity
  • předpokládaný nástup březen 2019 (nebo i dříve)

Životopis a motivační dopis (rozsah max. 1 strana A4) nám odesílejte elektronicky pomocí níže uvedeného formuláře do 3. 2. 2019.

Výběrové řízení bude probíhat pouze ve středu 6. 2. 2019 v odpoledních a podvečerních hodinách.

Odesílání přihlášek uzavřeno.

VIDA! science centrum

Experiment

Inspirace

Kreativita

Kolektiv

Mobilita

Výzva

Vlaječky

/var/www/data/pages/cz/prace/project_manager_2019-01.txt · Poslední úprava: 2019/01/16 14:51 autor: Ondra Hlouša
Driven by DokuWiki Recent changes RSS feed Valid CSS Valid XHTML 1.0