Vidátor Bastlíř Elektrotechnik

Expozice

Rádi bychom rozšířili tým VIDA! science centra o kolegyně a kolegy, kteří s námi budou udržovat a rozvíjet naši jedinečnou interaktivní expozici. Hledáme motivované a inspirativní kolegy/ně s chutí popularizovat vědu.

Naší činností podporujeme zážitek návštěvníků z expozice tím, že pracujeme na zajímavých a technicky kvalitních exponátech. Tvoříme zadání pro výrobu, servisujeme a opravujeme exponáty, administrujeme veřejné zakázky, koordinujeme provoz, zapůjčujeme si zahraniční výstavy a mnoho dalších činností. U každého jednotlivého úkolu hledáme logické řešení, které spolu komunikujeme, abychom rozuměli k čemu úkol směřuje.

Náplní práce je zejména rozvíjení a vytváření interaktivních exponátů. Jejich návrh, prototypizace, tvorba výkresů a výrobní dokumentace.

Hledáme člověka, který je schopen převést idee a koncepty do podoby výkresů a plánů. Ideální kandidát by se neměl bát vzít do ruky šroubovák, prototypovat svoje myšlenky, dělat chyby a dlouhodobě směřovat k výsledkům.

Podrobné informace

Základní náplň práce:

  • Servis a údržba mnoha elektromechanických exponátů včetně dalšího vybavení science centra
  • Ideový a technický vývoj exponátů (idea, prototyp, návrh, funkční prototyp, zpětná vazba, výkresová dokumentace, finální verze)
  • Kontrola designu a implementace veškeré dokumentace při veřejných zakázkách, výkresů, směřování procesu, výrobních instrukcí
  • Plánování a vlastní zapojení v projektech rozvoje expozice včetně rozvoje zázemí
  • Demontáž, oprava a znovu zprovoznění mechanických částí nebo elektronického vybavení exponátů
  • Odhalení a reportování technických problémů a hledání interních/externích způsobů řešení
  • Revize CAD výkresů, návrh alternativních výrobních postupů a materiálů

Požadavky:

  • Ideálně VŠ vzdělání technického směru (strojní/elektro) nebo ekvivalentní zkušenosti a nadhled
  • minimálně 3 roky praktických zkušeností s prostředím elektro/mechanické výroby (práce ve školních labech a jiná kvalitní školní praxe se taktéž započítává)
  • Schopnost vyrábět komponenty odpovídající výkresu, přehled v katalozích elektrických součástek
  • Schopnost měřit vlastnosti elektrických komponent a vědět jejich schématické značky
  • Navrhnout, složit a rozchodit funkční jednotky složené z elektrických součástek
  • Provádění přípravy a finální práce v produkci mechanických komponent elektrického vybavení, přístrojů a různých montážních přípravků
  • Řešení elektrických obvodů, návrh a implementace odpovídající náhrady obvodu
  • Schopnost interpretace měření
  • Schopnost čtení a tvorby technické dokumentace, včetně aplikace standardů
  • Aktivní znalost anglického jazyka
  • Zkušenosti s popularizací vědy
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Koncepční a kreativní myšlení
  • Cit pro technická řešení a prostorovou představivost
  • Dobré komunikační a didaktické schopnosti
  • Zkušenosti s obchodním jednáním a výstavnickými akcemi výhodou

Nabízíme

  • Práci na zaměstnaneckou smlouvu.
    • zaměstnanecké benefity – stravenky, služební notebook, sick days
    • ohodnocení dle platové tabulky č. 1, platová třída 9 - 11
  • Případně práci na dlouhodobý brigádnický poměr formou DPP nebo DPČ.
  • Práci v mladém kolektivu a všestranný osobní rozvoj
  • Nástup od 1. 1. 2019, případně dle dohody a specifických potřeb obou stran

Přihláška

Životopis a motivační dopis (rozsah max. 1 strana A4) nám odesílejte elektronicky pomocí níže uvedeného formuláře do 2. 12. 2018 23:59.

Předpokládaný termín výběrového řízení je středa 5. 12. 2018 v 14:00, jiné termíny již nebudou.

Expo Elektro Tech 2018, otevřeno do 2. 12. 2018 24:00
Jméno
Příjmení
Telefon
Níže zadejte soubory s životopisem a motivačním dopisem. Povoleny jsou pouze formáty PDF, DOC, DOCX, ODT. Každý soubor smí mít maximální velikost 1000 kB.
Životopis
Motivační dopis

Uděluji tímto souhlas provozovateli VIDA! science centra společnosti Moravian Science Centre Brno, příspěvková organizace, se sídlem Křížkovského 554/12, 60300 Brno, IČ: 29319498, zapsané v obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Brně, oddíl Pr, vložka 1779 (dále jen "Správce"), aby ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen "Nařízení") zpracovávala tyto osobní údaje: jméno, příjmení, email, telefon, údaje běžně se vyskytující v životopisech a motivačních dopisech.

Výše vyjmenované osobní údaje je možné zpracovávat na základě tohoto uděleného souhlasu a je nutné je zpracovávat pouze pro účely výběrového řízení na zaměstnance Moravian Science Centra Brno, příspěvkové organizace Jihomoravského kraje, do kterého se odesláním tohoto formuláře hlásím. Tyto údaje budou Správcem zpracovávány pod dobu 1 roku.

S výše uvedeným zpracováním uděluji svůj výslovný souhlas. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním emailu nebo dopisu na kontaktní údaje instituce info@vida.cz nebo Křížkovského 554/12, 603 00 Brno.

Zpracování osobních údajů je prováděno Správcem, osobní údaje však pro Správce mohou zpracovávat případně i další poskytovatele zpracovatelských softwarů, služeb a aplikací, které však v současnosti instituce nevyužívá.

Beru tímto na vědomí, že podle Nařízení mám právo:

  • vzít souhlas kdykoliv zpět,
  • požadovat po Správci informaci, jaké osobní údaje o mě eviduje a zpracovává,
  • požadovat kopii zpracovávaných osobních údajů,
  • vyžádat si přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit, popřípadě požadovat omezení zpracování,
  • požadovat výmaz těchto osobních údajů,
  • v případě pochybností o zákonném zpracování osobních údajů podat stížnost u Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Konstrukce

Materiál

Funkce

Struktura

Design

Dynamika

Nastavení

/var/www/data/pages/cz/prace/expotech2018.txt · Poslední úprava: 2018/10/30 16:39 autor: Sven Dražan
Driven by DokuWiki Recent changes RSS feed Valid CSS Valid XHTML 1.0