Rozšiřujeme koordinační a vývojový tým expozice VIDA! science centra

Expozice

Rádi bychom rozšířili tým VIDA! science centra o kolegyně a kolegy, kteří s námi budou udržovat a rozvíjet naši jedinečnou interaktivní expozici. Hledáme motivované a inspirativní kolegy/ně s chutí popularizovat vědu.

Naší činností podporujeme zážitek návštěvníků z expozice tím, že pracujeme na zajímavých a technicky kvalitních exponátech. Tvoříme zadání pro výrobu, servisujeme a opravujeme exponáty, administrujeme veřejné zakázky, koordinujeme provoz, zapůjčujeme si zahraniční výstavy a mnoho dalších činností. U každého jednotlivého úkolu hledáme logické řešení, které spolu komunikujeme, abychom rozuměli k čemu úkol směřuje.

1/ Koordinátor/ka dočasných výstav

Cílem této pozice je zejména zajišťování dočasných výstav. Budete zodpovědni za zdárný průběh celého procesu, který zahrnuje úvodní rešerši, tvorbu plánu, definování zadání pro veřejnou zakázku, koordinaci instalace a potřebných součinností.

Pro tuto pozici je důležitý cit pro obsah exponátů a celkové fungování expozice. Dále pak pochopení slova interaktivní exponát a schopnost evaluovat úspěšnost exponátů a výstav.

Hledáme člověka se smyslem pro detail a zároveň s dlouhodobým koncepčním myšlením. Nutností je schopnost komunikovat v AJ slovem i písmem. Oceníme netradiční zkušenosti ve výstavnictví.

Podrobnější popis zde

2/ Strojní nebo elektro vývojář (inženýr) exponátů

Náplní práce je zejména rozvíjení a vytváření interaktivních exponátů. Jejich návrh, prototypizace, tvorba výkresů a výrobní dokumentace.

Hledáme člověka, který je schopen převést idee a koncepty do podoby výkresů a plánů. Ideální kandidát by se neměl bát vzít do ruky šroubovák, prototypovat svoje myšlenky, dělat chyby a dlouhodobě směřovat k výsledkům.

Podrobnější popis zde

3/ Mechanik/Technik

Náplní práce bude především technická činnost cílená na správnou fukčnost exponátů a jejich provozuschopnost. Úkolem bude hledat taková řešení problémů-závad, která budou pro exponáty krokem kupředu a zvýší se tím také jejich interaktivnost.

Požadujeme člověka, který se nebojí hledat zdroj problému a následně přicházet s návrhem funkčního řešení. Měl by mít kladný vztah k manuální činnosti všeho druhu a nebát se testovat svoji zručnost na každodenních výzvách, které expozice o 170 různých exponátech skýtá.

Podrobnější popis zde

4/ Programátor

Práce programátora bude zaměřena jak na úpravu stávajících exponátů,tak vývoj podpůrných systémů nebo řešení optimalizace řízení.

Hledáme programátora, který si dovede poradit s různorodými problémy. Naše infrastruktura je implementována v mnoha různých jazycích, proto je pro nás důležitá obecná schopnost porozumění zdrojovému kódu a algoritmické myšlení.

Podrobnější popis zde

Nabízíme

 • Práci na zaměstnaneckou smlouvu v případě pozic 1, 2 a 3.
  • zaměstnanecké benefity – stravenky, služební notebook, sick days
  • ohodnocení dle platové tabulky č. 1, platová třída 9 - 11
 • Práci na dlouhodobý brigádnický poměr formou DPP nebo DPČ v případě pozic 2, 3 a 4.
 • Práci v mladém kolektivu a všestranný osobní rozvoj
 • Nástup od 1. 2. 2018, případně dle dohody a specifických potřeb obou stran

Přihláška

Životopis a motivační dopis (rozsah max. 1 strana A4) nám odesílejte elektronicky pomocí níže uvedeného formuláře do 6. 1. 2018 23:59.

Předpokládaný termín výběrového řízení:
 • Programátor/Mechanik/Technik bude v úterý 9. 1. 2018 v 15:00
 • Koordinátor/ka dočasných výstav v čtvrtek 11. 1. 2018 v 15:00
 • Jiné termíny krom těchto již nebudou.

Odesílání přihlášek uzavřeno.

Konstrukce

Materiál

Funkce

Struktura

Design

Dynamika

Nastavení

Detail

Nápad

Driven by DokuWiki Recent changes RSS feed Valid CSS Valid XHTML 1.0