Asistent/ka marketingového oddělení

Nedělá vám potíže vstřícně reagovat i na nepříjemné maily? Rád/a píšete, máte bezchybný pravopis? Chcete pracovat pro projekt, kterému věříte? Nevadí vám dělat rutinní práci? Chcete získat zkušenosti z oblasti marketingu a PR?

Zábavní vědecký park VIDA! je od 1. prosince 2014 otevřen v bývalém pavilonu D brněnského výstaviště. Cílem VIDA! science centra je především přiblížit široké veřejnosti přírodní vědy a základní principy světa kolem nás. Na ploše 4600 m2 nabízí více než 150 interaktivních exponátů (např. tornádo, bermudský trojúhelník, kolo na laně, simulátor zemětřesení, rotující místnost či archeologické pískoviště). Kromě expozice si ve VIDA! mohou návštěvníci užít dobrodružná představení plná zábavných pokusů a další doprovodné programy. Moderní science centrum v sobě správně kombinuje prvky klasického muzea, školy a zábavního parku či multiplexu. Zábava je tu všudypřítomná, ne však samoúčelná.

Základní náplň práce

  • zpracování poptávek, následná agenda
  • aktualizace a správa databází kontaktů (media, mediální partneři, odběratelé newsletteru)
  • komunikace s veřejností – správa e-mailu info@vida.cz, správa facebook message boxu
  • administrativa (vnitroobjednávky, objednávky)
  • spolupráce na event managementu
  • spolupráce na produkci kampaní a propagačních materiálů
  • plnění dalších požadavků a aktivit podle pokynů vedoucí marketingu a produkční

Požadavky

  • minimálně SŠ vzdělání
  • trestní a morální bezúhonnost
  • výborný pravopis a dobré stylistické schopnosti
  • schopnost práce na PC - Outlook, Word, Excel, FB, G+, vyhledávání dodavatelů
  • komunikativní znalost anglického jazyka, další jazyky výhodou
  • zodpovědnost, pečlivost, spolehlivost, flexibilita, ochota vykonávat i rutinní práci
  • příjemné vystupování a schopnost bezkonfliktního jednání s veřejností
  • práce v grafických programech, zkušenosti s fotografováním či natáčením videí výhodou
  • Nástup nejpozději od 16. 3. 2015, ideálně už od 2. 3. 2015

Nabízíme

  • práce na DPČ (max. 20 hod/týdně, prac. doba dle dohody, není nutné pracovat všech 5 dní v týdnu)
  • mzda 100Kč/hodina
  • mladý kolektiv
  • pracoviště v Brně

Životopis a motivační dopis (rozsah max. 1 strana A4) zasílejte do 18. 2. 2015 elektronicky na adresu personalni@mscb.cz.

Driven by DokuWiki Recent changes RSS feed Valid CSS Valid XHTML 1.0