Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

cz:prace:vidator8 [2016/05/03 15:24] (aktuální)
Sven Dražan vytvořeno
Řádek 1: Řádek 1:
 +====== VIDÁtor / Edutainer ======
 +Hledáme osoby zapálené do objevování světa kolem nás.
 +===== Základní náplň práce =====
 +  * Pomoc návštěvníkům s objevováním a hraním si v expozici.
 +  * Ovládání technické infrastruktury a exponátů science centra.
 +  * Realizace programů v prostorách science centra i mimo něj.
 +  * Sebevzdělávání v oblasti popularizace věd a činnosti science center.
 +===== Požadavky =====
 +  * minimálně středoškolské vzdělání
 +  * věk 18 a více let
 +  * kreativní myšlení
 +  * samostatnost a spolehlivost
 +  * komunikativnost,​ vynikající vyjadřovací schopnosti, dobrá schopnost interakce s dětmi a dospělými návštěvníky
 +  * aktivní zájem o popularizaci vědy
 +  * ochota učit se nové věci
 +  * znalost angličtiny,​ němčiny a dalších jazyků výhodou
 +Vhodná pozice pro vysokoškolské studenty, absolventy, aktivní osoby v důchodovém věku.
 +===== Nabízíme =====
 +  * **práci na DPP**
 +  * platové ohodnocení cca 100 Kč za hodinu
 +  * různorodou a dynamickou práci
 +  * pracoviště v Brně
 +  * předpokládaný nástup červen 2016
 +===== Přihláška =====
 +**Životopis** a **motivační dopis** (rozsah max. 1 strana A4) nám odesílejte elektronicky pomocí níže uvedeného formuláře do čtvrtka **16. 5. 2016**.
 +<note important>​Pohovory k výběrovému řízení se budou konat **23. 5. 2016** v odpoledních a podvečerních hodinách, ​
 +pokud už nyní víte, že byste se nemohli dostavit, přihlaste se do [[:​cz:​prace:​formular|obecného výběrové řízení]].</​note>​
 +{{tenderform>​32}}

/var/www/data/pages/cz/prace/vidator8.txt · Poslední úprava: 2016/05/03 15:24 autor: Sven Dražan
Driven by DokuWiki Recent changes RSS feed Valid CSS Valid XHTML 1.0