Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

cz:prace:vedouci_giftshopu_pokladen [2016/03/21 11:59] (aktuální)
Sven Dražan vytvořeno
Řádek 1: Řádek 1:
 +====== Vedoucí obchodu s dárkovými předměty/​vedoucí pokladen ======
 +===== Základní náplň práce =====
 +  * zodpovědnost za chod gift shopu, pokladen a šatny v budově VIDA! Science centra
 +  * plánování směn obsluhy gift shopu, pokladen a šatny
 +  * sledování skladových zásob, plánování nákupů, organizace komisního prodeje
 +  * spolupráce na přípravě obchodní strategie gift shopu
 +  * dílčí jednání s dodavateli
 +  * vedení inventur
 +  * spolupráce s ekonomickým oddělením na účetnictví gift shopu i pokladen
 +  * vystavování objednávek
 +  * plnění dalších požadavků a aktivit podle pokynů nadřízeného
 +  * zástup obsluhy gift shopu či pokladny
 +===== Požadavky =====
 +  * minimálně SŠ vzdělání (ekonomické vzdělání výhodou)
 +  * trestní a morální bezúhonnost
 +  * praxe na obdobné pozici minimálně 2 roky
 +  * zkušenosti s vedením menšího kolektivu
 +  * schopnost práce na PC - praxe s programy skladové zásoby, QI, Cardpay, Word, Excel, vyhledávání dodavatelů,​ E-mail
 +  * komunikativní znalost anglického jazyka, další jazyky výhodou
 +  * zodpovědnost,​ pečlivost, spolehlivost,​ flexibilita
 +  * příjemné vystupování a schopnost bezkonfliktního jednání s návštěvníky centra
 +  * řidičský průkaz skupiny B
 +  * zkušenosti v oblasti dárkových předmětů
 +===== Nabízíme =====
 +  * HPP
 +  * platové ohodnocení dle NV v platném znění plat od 12 720Kč
 +  * různorodou a dynamickou práci
 +  * pracoviště v Brně
 +  * zaměstnanecké benefity
 +Předpokládaný nástup 1. 5. 2016 nebo dle dohody.
 +Životopis a motivační dopis (rozsah max. 1 strana A4) zasílejte do 10. 4. 2016 prostřednictvím níže uvedeného formuláře.
 +{{tenderform>​10}}

/var/www/data/pages/cz/prace/vedouci_giftshopu_pokladen.txt · Poslední úprava: 2016/03/21 11:59 autor: Sven Dražan
Driven by DokuWiki Recent changes RSS feed Valid CSS Valid XHTML 1.0