Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

cz:prace:ucetni_hlavni [2019/01/31 18:30] (aktuální)
Sven Dražan vytvořeno
Řádek 1: Řádek 1:
 +====== Hlavní účetní ======
 +Láká vás práce ve VIDA! science centru?
 +====== Náplň práce ======
 +  *     ​znalost,​ zpracování a účtování kompletní účetní agendy příspěvkové organizace včetně závěrkových operací a zpracování účetní závěrky zejména majetek, sklady, přijaté a vydané faktury, pokladny v Kč a cizích měnách, náklady, výnosy, dohadné položky, příspěvky,​ programy financované z EU, cestovné, daně, pomocný analytický přehled
 +  *     ​znalost a zpracování DPH, DPPO
 +  *     ​inventarizace
 +  *     ​provádění finanční kontroly
 +====== Požadujeme ======
 +  *     VŠ ekonomického směru
 +  *     ​znalost platné účetní a daňové problematiky příspěvkové organizace
 +  *     praxe v účetnictví příspěvkové organizace minimálně 5 let
 +  *     ​aktivní zájem o sebevzdělávání a osobní rozvoj
 +  *     ​dobrá znalost práce na PC (MS Office, MS Excel, práce s emailovým klientem, Internet)
 +  *     ​znalost Gordic WIN minimálně poslední 3 roky
 +  *     ​bezúhonnost
 +  *     ​znalost AJ výhodou
 +====== Nabízíme ======
 +  *     ​dlouhodobou práci na hlavní pracovní poměr
 +  *     plat dle NV 314/2017 Sb., platová třída 10 -11, platový stupeň dle délky započitatelné praxe
 +  *     ​různorodou a dynamickou práci
 +  *     ​pracoviště v Brně
 +  *     ​zaměstnanecké benefity – stravenky, sick days, atd.
 +====== Informace pro Vás ======
 +  *     ​Životopis včetně fotografie a motivační dopis (rozsah max. 2 strany A4) zasílejte nejpozději do 28. 2. 2019 elektronicky na adresu **[[uctarna@vida.cz]]**.
 +  *     ​Nástup dle dohody.
 +  *     ​Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od ukončení lhůty pro přijímání nabídek, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.
 +  *     ​Poskytnutím svých osobních údajů v zaslaných materiálech,​ dáváte souhlas s jejich zpracováním a uchováním v databázi organizace Moravian Science Centre Brno, příspěvková organizace v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., a to až do odvolání písemnou formou. Současně tím potvrzujete,​ že osobní údaje uvedené v zaslaných materiálech jsou pravdivé a úplné.

/var/www/data/pages/cz/prace/ucetni_hlavni.txt · Poslední úprava: 2019/01/31 18:30 autor: Sven Dražan
Driven by DokuWiki Recent changes RSS feed Valid CSS Valid XHTML 1.0