Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

cz:prace:samostatni_ucetni [2016/03/15 09:17] (aktuální)
Sven Dražan vytvořeno
Řádek 1: Řádek 1:
 +====== Samostatná/​ý účetní ======
 +===== Náplň práce: =====
 +  * účtování majetku,
 +  * účtování skladové evidence
 +  * vystavování a účtování odběratelských faktur
 +  * pořizování a účtování dodavatelských faktur
 +  * účtování pokladny, banky
 +  * účtování mezd
 +  * účtování PAP
 +  * zpracování DPH
 +  * kontrola rozvahových účtů
 +  * zástup hlavního účetního
 +===== Požadujeme:​ =====
 +  * SŠ/VŠ ekonomického směru
 +  * znalost platné účetní a daňové legislativy příspěvkové organizace
 +  * praxe v účetnictví příspěvkové organizace minimálně poslední 3 roky
 +  * aktivní zájem o sebevzdělávání a osobní rozvoj
 +  * dobrá znalost práce na PC (MS Office, MS Excel, práce s emailovým klientem, Internet)
 +  * znalost Gordic WIN minimálně poslední 3 roky
 +  * bezúhonnost
 +  * nástup dle dohody
 +===== Nabízíme: =====
 +  * práci na HPP
 +  * plat dle NV 564/2006 Sb., platová třída 9, platový stupeň dle praxe od 13 380,- Kč
 +  * různorodou a dynamickou práci
 +  * pracoviště v Brně
 +  * zaměstnanecké benefity
 +**Předpokládaný nástup od 1. 4. 2016 nebo dle dohody.**
 +Životopis včetně fotografie a motivační dopis (rozsah max. 2 strany A4) zasílejte průběžně,​ nejpozději však do **20. 3. 2016** elektronicky na adresu **[[personalni@vida.cz]]**.
 +Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu,​ byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

/var/www/data/pages/cz/prace/samostatni_ucetni.txt · Poslední úprava: 2016/03/15 09:17 autor: Sven Dražan
Driven by DokuWiki Recent changes RSS feed Valid CSS Valid XHTML 1.0