Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
cz:prace:programator2 [2019/01/17 17:33]
Sven Dražan
cz:prace:programator2 [2019/01/17 17:37] (aktuální)
Sven Dražan
Řádek 9: Řádek 9:
 ===== Náplň práce ===== ===== Náplň práce =====

-  * vývoj ​zásuvných modulů do systému DokuWiki, jejich integrace do existujícího systému +  * Vývoj ​zásuvných modulů do systému DokuWiki, jejich integrace do existujícího systému.
-  * rozvoj existujících PHP aplikací +  * rozvoj existujících PHP aplikací,
-  * správa systému DokuWiki a souvisejících MySQL databází +  * správa systému DokuWiki a souvisejících MySQL databází,
-  * komunikace s vedoucími pracovníky,​ sběř podkladů, návrh řešení, implementace řešení +  * komunikace s vedoucími pracovníky,​ sběř podkladů, návrh řešení, implementace řešení,
-  * tvorba dokumentace+  * tvorba dokumentace.

 ===== Nutné podmínky ===== ===== Nutné podmínky =====

-  * pokročilá znalost PHP, MySQL, HTML a CSS +  * Pokročilá znalost PHP, MySQL, HTML a CSS,
-  * zkušenosti s administrací některého z open-source redakčních systémů DokuWikiDrupal, WordPress +  * znalost anglického jazyka,
-  * znalost anglického jazyka +  * flexibilita,​ ochota se učit nové věci, komunikativnost,​ proaktivita.
-  * flexibilita,​ ochota se učit nové věci, komunikativnost,​ proaktivita+

 ===== Ideálně také ===== ===== Ideálně také =====

-  * pokročilé znalosti ​DokuWiki ​systému +  * Zkušenosti s administrací některého z open-source redakčních systémů ​DokuWiki, Drupal, WordPress,
-  * zkušenost s vývojem ​zásuvných modulů do DokuWiki +  * zkušenost s vývojem ​webových aplikací pod PHP-MySQL,
-  * znalost JavaScriptu+  * znalost JavaScriptu ​a DokuWiki.

 ===== Nabízíme ==== ===== Nabízíme ====
/var/www/data/pages/cz/prace/programator2.txt · Poslední úprava: 2019/01/17 17:37 autor: Sven Dražan
Driven by DokuWiki Recent changes RSS feed Valid CSS Valid XHTML 1.0