Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

cz:prace:fundraiser [2014/01/02 23:41] (aktuální)
Sven Dražan vytvořeno
Řádek 1: Řádek 1:
 +====== Fundraiser ======
 +===== Základní náplň práce =====
 +  * Vyhledávání českých i zahraničních grantových a dotačních titulů a výzev souvisejících s činností organizace.
 +  * Zpracovávání projektových žádostí.
 +  * Dohlíží na administraci schválených projektů.
 +  * Aktivně vyhledávání a komunikace s partnerskými institucemi při zpracovávání projektových žádostí.
 +  * Aktivní vyhledávání firemních dárců a sponzorů, vypracování fundraisingové strategie.
 +  * Komunikace s partnerskými firmami, dárci a sponzory.
 +  * Ve spolupráci s oddělením marketingu organizuje fundraisingově zaměřené akcí pro sponzory.
 +===== Požadavky =====
 +**Nezbytné požadavky**
 +  * minimálně SŠ vzdělání
 +  * orientace v grantových a dotačních titulech
 +  * komunikační zdatnost
 +  * kreativita, nadšení, ztotožnění se s cíli organizace
 +  * minimálně 1 rok zkušeností s fundraisingem ve firemním či neziskovém sektoru
 +  * aktivní znalost anglického jazyka
 +  * základní úroveň ovládání PC (MS Office, Emaily, Internet)
 +**Ideálně také**
 +  * znalost dalších jazyků
 +  * schopnost prezentace, jednání a vyjednávání
 +  * ekonomické či právní vzdělání
 +  * řidičský průkaz skupiny B
 +===== Nabízíme =====
 +  * práci na HPP i VPP
 +  * platové ohodnocení dle zařazení do platové třídy a platového stupně
 +  * různorodou a dynamickou práci
 +  * pracoviště v Brně
 +  * zaměstnanecké benefity
 +  * předpokládaný nástup únor/​březen/​duben 2014
 +**Životopis** a **motivační dopis** (rozsah max. 1 strana A4) zasílejte do 31. 1. 2014 elektronicky na adresu **[[personalni@mscb.cz]]**.

/var/www/data/pages/cz/prace/fundraiser.txt · Poslední úprava: 2014/01/02 23:41 autor: Sven Dražan
Driven by DokuWiki Recent changes RSS feed Valid CSS Valid XHTML 1.0