Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
cz:prace:expotech2018 [2018/10/30 13:43]
Ondra Hlouša [Nabízíme]
cz:prace:expotech2018 [2018/10/30 16:39] (aktuální)
Sven Dražan
Řádek 16: Řádek 16:
 Hledáme člověka, který je schopen převést idee a koncepty do podoby výkresů a plánů. Ideální kandidát by se neměl bát vzít do ruky šroubovák,​ prototypovat svoje myšlenky, dělat chyby a dlouhodobě směřovat k výsledkům. Hledáme člověka, který je schopen převést idee a koncepty do podoby výkresů a plánů. Ideální kandidát by se neměl bát vzít do ruky šroubovák,​ prototypovat svoje myšlenky, dělat chyby a dlouhodobě směřovat k výsledkům.

-++++ Podrobnější popis zde |+====== Podrobné informace ======
 **Základní náplň práce:** **Základní náplň práce:**
   * Servis a údržba mnoha elektromechanických exponátů včetně dalšího vybavení science centra   * Servis a údržba mnoha elektromechanických exponátů včetně dalšího vybavení science centra
Řádek 42: Řádek 42:
   * Dobré komunikační a didaktické schopnosti   * Dobré komunikační a didaktické schopnosti
   * Zkušenosti s obchodním jednáním a výstavnickými akcemi výhodou   * Zkušenosti s obchodním jednáním a výstavnickými akcemi výhodou

 ====== Nabízíme ====== ====== Nabízíme ======
/var/www/data/pages/cz/prace/expotech2018.txt · Poslední úprava: 2018/10/30 16:39 autor: Sven Dražan
Driven by DokuWiki Recent changes RSS feed Valid CSS Valid XHTML 1.0