Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

cz:prace:ekonom_organizace [2014/04/01 16:51] (aktuální)
Mgr. Lukáš Richter created
Řádek 1: Řádek 1:
 +====== Ekonom organizace======
 +===== Základní náplň práce =====
 +  * vedení ekonomické sekce
 +  * příprava rozpočtu, kontrola čerpání rozpočtu ​
 +  * zpracování podkladů pro monitorovací zprávy a žádosti o platbu
 +  * komunikace s úřady (FÚ,JMK, MŠ, atd.)
 +  * vyhotovení podkladových reportů pro vytvoření plánu, rozvah a kalkulací
 +  * vyhotovení přehledu o plnění rozpočtu, přehledu o tvorbě a čerpání peněžních fondů a přehledu FKSP
 +  * ověřování účetní správnosti operací po stránce uznatelnosti a neuznatelnosti výdajů
 +  * sledování analytické evidence majetku
 +  * spolupráce při inventarizaci
 +  * spolupráce při vyhotovení zprávy o roční činnosti organizace
 +  * zodpovědnost za ekonomickou stránku projektů
 +  * výkon funkce správce rozpočtu dle zákona o finanční kontrole
 +===== Požadavky =====
 +**Nezbytné požadavky**
 +  * min. VŠ vzdělání (ekonomický směr - značnou výhodou)
 +  * min. 2 roky praxe na obdobné pozici
 +  * min. 1 rok zkušeností s ekonomickým řízením projektů OPVAVPI, příp OPVK
 +  * schopnost analytického uvažování
 +  * dobré komunikační schopnosti, systematičnost a smysl pro detail
 +  * aktivní zájem o sebevzdělávání a osobní rozvoj
 +  * dobrá znalost práce na PC (MS Office, MS Excel, práce s emailovým klientem, Inernet)
 +  * bezúhonnost
 +**Ideálně také**
 +  * jazyková vybavenost AJ/NJ
 +===== Nabízíme =====
 +  * práci na HPP
 +  * platové ohodnocení dle zařazení do platové třídy a platového stupně dle NV 564/2006 Sb.
 +  * různorodou a dynamickou práci
 +  * pracoviště v Brně
 +  * zaměstnanecké benefity
 +  * předpokládaný nástup duben/​květen 2014
 +**Životopis včetně fotografie** a **motivační dopis** (rozsah max. 1 strana A4) zasílejte průběžně,​ nejpozději však do 15. 4. 2014 elektronicky na adresu **[[personalni@mscb.cz]]**.

/var/www/data/pages/cz/prace/ekonom_organizace.txt · Poslední úprava: 2014/04/01 16:51 autor: Mgr. Lukáš Richter
Driven by DokuWiki Recent changes RSS feed Valid CSS Valid XHTML 1.0